Temat: Grono pedagogiczne ZSP nr 3

  1. mgr Andrychiewicz Agnieszka - przedmioty zawodowe
  2. mgr Andryszczyk Marzena - przedmioty zawodowe
  3. mgr Bukowska Jolanta - biologia, przedmioty zawodowe
  4. mgr Ciszek Ewelina - język angielski
  5. mgr inż. Ciszek Jarosław - przedmioty zawodowe
  6. mgr Czarny Mariola - przedmioty zawodowe
  7. mgr Durlik Jolanta - religia
  8. mgr Dziuba Magdalena - matematyka
  9. mgr Fidor Beata - dyrektor szkoły, przedmioty zawodowe
  10. mgr Gąszcz Agnieszka - język angielski
  11. mgr Kaczmarczyk Beata - przedmioty zawodowe
  12. mgr Kassyk Joanna - biblioteka
  13. mgr Kassyk Małgorzata - przedmioty zawodowe
  14. mgr Komisarczyk Paweł - przedmioty zawodowe
  15. mgr Komisarski Jarosław - wychowanie fizyczne
  16. mgr Konieczna-Milcarz Anna - wicedyrektor szkoły, geografia, przedmioty zawodowe
  17. mgr Kowalczyk Halina - historia, wiedza o społeczeństwie
  18. mgr Kowalski Piotr - wychowanie fizyczne
  19. mgr Kozubska Agnieszka - język rosyjski
  20. mgr Krawczyk Justyna - przedmioty zawodowe
  21. mgr Krzaczyńska Iwona - przedmioty zawodowe
  22. mgr Kubała Agata - fizyka, chemia
  23. mgr Kucharek Agnieszka - pedagog szkolny
  24. mgr Kucharska Aneta - język niemiecki
  25. mgr Kularski Rafał - wychowanie fizyczne
  26. mgr Lipska Agnieszka - język polski
  27. mgr Lis Marcin - język niemiecki, język angielski
  28. mgr Łyżwa Dariusz - język angielski
  29. mgr Maciejczyk Małgorzata - język angielski
  30. mgr Magdziarz Lidia - przedmioty zawodowe
  31. mgr Mika Joanna - język angielski
  32. mgr Młodawska Ewa - przedmioty zawodowe
  33. mgr Młodzińska Dorota - przedmioty zawodowe
  34. mgr Muszczyński Piotr - historia, edukacja dla bezpieczeństwa
  35. mgr Orlińska Iwona - chemia
  36. mgr Orliński Krzysztof - przedmioty zawodowe
  37. mgr Prochowska Anida - język niemiecki
  38. mgr Rak Jacek - matematyka, informatyka, przedmioty zawodowe
  39. mgr Sorn - Wodecka Anna - przedmioty zawodowe
  40. mgr Stępień Grzegorz - wychowanie fizyczne
  41. mgr Strzelczyk Barbara - plastyka
  42. mgr Szczepanik Iwona - język polski
  43. mgr Szymaniak Monika - geografia
  44. mgr inż. Szwarc Sławomir - przedmioty zawodowe
  45. mgr Urbańska-Figlarz Ewa - matematyka, fizyka
  46. mgr Więcław Barbara - język niemiecki
  47. ks. mgr Zaborski Radosław - religia
  48. mgr Zbroja Grażyna - przedmioty zawodowe